21
Apr 26

V torek 21. aprila smo na našem atletskem stadionu organizirali klubski miting za najmlajše, na katerem so se nam pridružili tudi prijatelji iz AD Nova Aurora. Cilj mitinga je bil predvsem ta, da bi najmlajši atleti spoznali potek atletskih tekmovanj, se ob tem zabavali in razvijali tekmovalni duh. Atleti so se pomerili v teku na 60 metrov, skoku v daljino ter teku na 200 metrov (oziroma na 300 metrov za višje kategorije). Naši atleti so se odlično odrezali in osvojili kar nekaj odličij.

Avtor: Bor Štamcar